Lider Motor Yenileme'ye Hoşgeldiniz...

1988 Yılında motor yenileme sektöründe hizmete başlamış olup motor rektifiye, kapak taşlama ve revizyonu, parçası bulunmayan metal parça imali, honlama, krank taşlama, kapak basınç kontrolü gibi motor yenileme hizmetlerinde bir makine teknikeri ve bir işletme yönetim uzmanı olmak üzere toplam 24 deneyimli personeliyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankara genelinde Man, Mercedes, Ford, Volvo, Cat, Kawasaki, Komatsu gibi iş makinelerinin motorları da günümüz teknolojilerine uygun makine, tezgah ve eğitimli personelimizce yapılmaktadır.

Scania, Man, Mitsubishi, Renault Trucks, Mercedes, Skoda gibi araçların yetkili servisleri ile garanti dahilinde çalışmakta olan şirketimiz; İçanadolu, Karadeniz, Ege, Akdeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerini kapsayarak tüm Türkiye geneline çeşitli inşaat, madencilik, lojistik şirketleri ile çalışarak ulusal bir firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Hizmet yeri yeterlilik belgesi, TSE belgesi, ISO 9001:2000 Kalite belgesi Onur belgesi, marka patent belgelerimizin yanında en büyük referansımız çalışmakta olduğumuz müşterilerimizdir.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?